Petice proti trvalému označování - čipování psů - zatím ne občanů

Rdm

/ #63 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Odkaz na článek kanadského časopisu "Dogs Naturally Magazine"

2013-01-09 01:03

#62: R - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Odkaz na článek kanadského časopisu "Dogs Naturally Magazine"

jasně, já s vámi souhlasím. Nejlepší by bylo všechny tyto informace sesbírat ať již jsou pozitivní či negativní a argumentovat s nimi jako s celkem. ideální by bylo kdyby se našel někdo kdo by ty informace vyhledával, byl by schopen je přeložit a třeba by byl i schopen vyjednat souhlas s publikací překladu. Tohohle já bphužel schopen nejsem, protože jak jsem již uvedl má angličtina není na takové úrovni, abych byl schopen tyto informace spolehlivě dohledat natož přeložit a jednak proto, že na to bohužel nemám tolik času. Abych ale nebyl jen jako někdo kdo něco chce, ale nechce pro to nic udělat, mohl bych pak nabídnout vytvoření prezentace na internetu a zajištění jejícho provozu. Tím by se informace daly šířit mezi českou veřejnost a petice by pak neskončila slabými třísty podpisy. pokud by se pak našel i nějaký "vyjednávač", tak by byl boj proti úřadům mnohem snažší.